Re: Re: Re: Proletáři

Bohumil Harmonický 17.07.2015
Ahoj Romane,
občas v nadsázce říkám,že mám problém.I kdybych nakrásně chtěl být rasistou,nemohu, protože jsem barvoslepý a tudíž nepoznám proti komu obrátit svůj hněv.
Podobně to mám, ač to neprovází žádná známá tělesná vada,s dělením lidí dle profesí.Nerozlišuji lidi na majetné ,nemajetné,na rolníky ,dělníky či inteligenci.Se stejným obdivem, uznám dobře vykopaný výkop,vyvezené popelnice,postavenou zeď ,napsanou báseň,knihu ,zazpívanou píseň,vědecký objev a nebo podnikatele který z nuly vybuduje fungující firmu.
K tomu zneužití.Myslím,že vše důležité o bídě,chudobě,proletariátu a zneužití toho všeho ke svým cílům / bolševickým /, je popsáno v eseji od Karla Čapka -Proč nejsem komunistou ,napsané 4,12,1924.Předpokládám ,že ji znáš,kdyby náhodou né,rád ti ji půjčím.
Ta akce je namířena především proti názorům Klubu českého pohraničí,proti KSČM a jejich příznivcům.A protože mě nebaví běhat po ulici s transparentama a vykřikovat hesla, děláme to s muzikou a jako oslavu svobody.
Popřemýšlím ,poslechnu i další názory a nedělalo by mi žádný problém dopsat na stránky či na plakáty např.to ,že akce není namířena proti dělníkům,chudým,či nemajetným.Protože to opravdu není. Zatím mi to přijde podobné, jako psát na krabičku cigaret,že kouření škodí zdraví.
Ahoj Bohumil alias

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Bohumil Harmonický Svobodné šumavské hvozdy 607 600 413 bohumilharmonicky@seznam.cz