Kdy, kde a jak?

Na druhý ročník je pro Vás připravena celá řada účinkujících kapel, několik zajímavých hostů, skvělá atmosféra festivalu s výhledem na Šumavské kopce a doufejme že (stejně jako loni) i krásné počasí. 

Vše se odehraje na "buzeráku" ve Volarech 3. září 2016. (Kdo by nevěděl, co je buzerák, zeptá se strejdy, táty, dědy, nebo googlu) 

Do areálu bude umožněn vstup po předložení "Propustky do hraničního pásma" - platné vstupenky. Ty budou k zakoupení v některých kamenných prodejnách (viz sekce propustky) a na startovači (odkaz ZDE). V případě zájmu bude možné odeslat na dobírku nebo doporučeně po platbě předem, pro takový způsob prosím kontaktujte přímo pořadatele.

Rozhodli jsme se i nadále spolehnout na zdravý rozum a slušné vychování našich návštěvníků a proto bude stejně jako v loňském roce vstup s dětmi (volný vstup na základě jednoduchého testu "podlez tyčku"), psy (tyčkový test jako u dětí), klauny a podobnou přízní umožněn a ponechán pouze na Vašem uvážení. 

Festival propukne v 10 hodin dopoledne (+/- znáte to) a určitě stojí za to přijít už na úvod. Kapely budou hrát v pořadí tak, jak jsou uvedené na plakátu, pokud se nestane nějaká absolutně nepředvídatelná katastrofa (jako třeba rekonstrukce silnic a podobně) a nebude potřeba se situaci přizpůsobit. V mezičase, kdy budou bedňáci stěhovat fidlátka ze scény a na scénu, se může na pódiu objevit někdo z našich zajímavých a pozornosti hodných hostů, ale nebojte se, od stánku s pivem je určitě uslyšíte i uvidíte.  Z předchozího mimojiné vyplývá, že v areálu akce bude k dostatní klasicky pivo/limo a něco k snědku taktéž. Hrát, pít, jíst a radovat se bude zhruba do půlnoci.

K přespání bude k dispozici tělocvična místní základní školy, za symbolických 30,- na osobu, případně louka pod širým nebem nebo vlastním stanem. 

Jednoduše: na 3.9. si nic neplánujte a přijeďte!

 

 

Vylaďte se s námi do zelena...

Pomník Bohumila Hasila - 10.9.2016

Rádi bychom Vás upozornili na chvályhodný počin pana Pavla Horešovského, který se rozhodl na počest Bohumila Hasila nechat vyrobit, umístit a vysvětit památeční desku. Stane se tak 10.září, v místě, kde byl Bohumil Hasil postřelen pohraniční stráží, 66 let po oné tragické noci. 
info přímo od pana Horešovského: "Pomníček bude odhalen a vysvěcen dne 10.září v 15 hod. u bývalého Dolního Cazova. Je to pár metrů od nynější cyklostezky. Malý autobus pro staré a špatně chodících zájemce bude s časovým předstihem k dispozici na parkovišti v Českých Žlebech. Pěšky a na kole je to nejlépe od turistické odbočky na Dolní Cazov ze silnice Č.Žleby - Hliniště asi cca 2,5 km."
Souřadnice umístění pomníčku
GPS: 48°52´52.018´´N, 13°44´51.874´´E
48.8811161N, 13.7477428E
V případě zájmu o další informace nás můžete kontaktovat, rádi zprostředkujeme.

Plakát 2016

Kontakt

Bohumil Harmonický Svobodné šumavské hvozdy 607 600 413 bohumilharmonicky@seznam.cz